REZİDANS

Enfes Kos ve Karaada manzarasıyla Bodrum’da olduğunuzu her nefeste hissedeceğiniz lüks ve modern rezidansımız 3 odası ve 35 metrekarelik terasıyla sizlere unutulmaz anlar vaat ediyor. Tamamen en lüks yapı ve dekorasyon malzemeleri ile oluşturduğumuz rezidansımızda geniş bir salon ve mutfak, hepsinde banyo bulunan 3 oda haricinde  ortak kullanıma uygun bir banyo, 75″ dev ekran smart TV,  özel wi-fi hattı ve 35

m2 deniz manzaralı teras bulunmaktadır. Hem klima hem de kaloriferi bulunan rezidansımız yaz – kış konaklamaya uygundur.

Her odasında televizyon bulunan rezidansımızda çamaşır makinesi, çamaşır kurutma makinesi, kasa, saç kurutma makinesi, radyant ısıtıcı, klima, tüm mutfak araç ve gereçleri, Simens buzdolabı, mikro dalga fırın, Franke paslanmaz ankastre fırın, su ısıtıcı, ütü ve ütü masası ve elektrikli süpürge de dahil olmak üzere konaklamanızı hak ettiğinizi konfora taşıyacak tüm detaylar düşünülmüştür.

Toplamda 170 m2 büyüklüğünde olan lüks rezidansımız bir konaklama sırasında ihtiyacını duyabileceğiniz her detaya ve hatta fazlasına sahiptir. Bodrum merkeze 5 dakika uzaklıktaki konumu ve  6 misafir kapasitesine sahip olması ile de huzurlu aile tatilleriniz için tercih sebebidir. Minimum 15 gün ya da aylık olarak kiraya verilen rezidansımızın fiyatları yaz ve kış dönemine göre değişiklik göstermektedir.