Lezzet Yolculuğunda Sınırsız Tatlar

Peki ya Gastronomi?

3 öğün denize karşı açık büfe lezzetlerin keyfine varabileceğiniz 350 kişilik açık ve 300 kişilik kapalı restoranımız yanı sıra havuz kenarındaki fast food restoranımız da gün boyu hizmetinizdedir. İtalyan lezzetlerini ve deniz ürünlerini tadabileceğiniz A La Carte restoranlarımıza ise rezervasyon yaptırmanızı tavsiye ederiz.

Muhteşem manzarasının tadına 24 saat boyu varabileceğiniz Monachus Cafe ve akşam animasyonlarının merkezi olan Havuz Bar ile birlikte, Forever Club’da enfes içeceklerinizi yudumlayarak keyifli anlar yaşayabileceğiniz 4 adet bar mevcuttur. Havuz başındaki Snack Bar
17:00’ye kadar hizmet vermektedir.

Ana Restoran

3 öğün self servis olarak faydalanabileceğiniz açık büfe restoranlarımız 350 kişilik açık ve 300 kişilik kapalı alanlarda hizmet vermektedir. Arzu ederseniz servis alanında çalışan arkadaşlarımız içecek siparişleriniz için size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.

A La Carte İtalyan Restoranı

“Mamma Mia!” detirtecek İtalyan lezzetleri ile muhteşem manzara bütünleştiğinde keyif kaçınılmazdır. Restoranımıza rezervasyon yaptırmanızı tavsiye ederiz.

A La Carte Balık Restoranı

Menüsünde Ege’nin en taze ve en lezzetli deniz ürünlerine yer veren restoranımızda deniz manzarası eşliğinde masmavi derinliklerin eşsiz tadına varın.

Monachus Bar- Cafe

Gün boyu nefis kokteyllerinizi yudumlayabileceğiniz, deniz manzarasının büyüsüyle Bodrum’da olduğunuzu iliklerinize kadar hissedebileceğiniz Monachus Bar- Cafe üçüncü katımızda yer almaktadır.

Snack Bar

Zengin menüsüyle dikkat çeken fast food restoranımız havuz başında gün boyu hizmetinizde. Saat 10:00 da açılan Snack Bar, gün boyu içecek servisiyle hizmetinizdeyken, saat 11:00- 17:00 arası enfes fast food ürünlerimizin servisi devam etmektedir. 17:00- 18:00 saatleri arasında nefis ikramlarımızla renklenen Çay Saatimizi ise kaçırmamanızı tavsiye ederiz.

Sahil Cafe&Bar

Mavi Bayraklı plajımızda deniz keyfinizi katlandırmak için Sahil Cafe & Bar hizmetinizde.
Saat 10:00 – 17:00 arasında bira ve soft içecekler ile extra ücretlendirilecek import içkilerle hazırlanan leziz kokteyllerin yanı sıra 12:00- 17:00 saatleri arasında plaj keyfini noktalamak istemeyen misafirlerimiz için pide ve lahmacun servisimiz devam etmektedir.